HWM2424U20BK
Hammond Manufacturing
图片只作为参考
更多产品信息请查看规格书
CJJhk.com向所有购买的HWM2424U20BK
提供一年质保期
在线询价
型号 HWM2424U20BK
描述 24U 20IN SWING OUT WALL MOUNT
(美元)
1 pcs
数据表
重量:155 lbs (70.3kg)
通风:Sides, Top, Door
类型:Equipment Cabinet
样式:Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
航运信息:Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
系列:HWM
安装导轨:One Pair
材料:Metal, Steel
制造商标准交货期:4 Weeks
无铅状态/ RoHS状态:Lead free / RoHS Compliant
特征:Cable Entry Systems, Wall Mount
门:Glass (Front), Steel (Rear)
尺寸 - 面板:20.000" L x 19.000" W x 42.000" H (508.00mm x 482.60mm x 1066.80mm)
尺寸 - 总体:24.709" L x 24.685" W x 48.740" H (653.00mm x 627.00mm x 1238.00mm)
详细说明:Metal, Steel Equipment Cabinet Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 24.709" L x 24.685" W x 48.740" H (653.00mm x 627.00mm x 1238.00mm) Black