1422N4SSB12F
Hammond Manufacturing
1422N4SSB12F
图片只作为参考
更多产品信息请查看规格书
CJJhk.com向所有购买的1422N4SSB12F
提供一年质保期
在线询价
型号 1422N4SSB12F
描述 CABINET ST STEEL 12.7X48.1X60.1
(美元)
1 pcs
数据表
重量:491 lbs (222.7kg)
通风:Non-Vented
类型:Equipment Cabinet
样式:Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
航运信息:Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
系列:1422
安装导轨:-
材料:Metal, Stainless Steel
制造商标准交货期:4 Weeks
无铅状态/ RoHS状态:Lead free / RoHS Compliant
特征:Dual Door, Feet
门:Stainless Steel
尺寸 - 面板:11.870" L x 44.000" W x 56.000" H (301.50mm x 1117.60mm x 1422.40mm)
尺寸 - 总体:12.690" L x 48.060" W x 60.130" H (322.33mm x 1220.72mm x 1527.30mm)
详细说明:Metal, Stainless Steel Equipment Cabinet Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 12.690" L x 48.060" W x 60.130" H (322.33mm x 1220.72mm x 1527.30mm) Natural